Logo

Integracja EDM

EDM P1
Integracja z Twoim systemem gabinetowym

Integracja EDM z P1 stworzona przez naszych programistów cechuje się przede wszystkim elastycznością. Konektor EDM Cered działa niezależnie od Twojego systemu, dzięki czemu korzystasz zawsze z aktualnych rozwiązań. 

Systemy gabinetowe
do jakich pasuje konektor EDM Cered?

Konketor EDM Cered jest rozwiązaniem uniwersalnym, zamiast przebudowywać system gabientowy wystarczy prosta integracja naszego modułu. Integracja EDM z P1 może być wykonana dla praktycznie każdego systemu gabientowego.

Gotowa integracja EDM Cered jest oszczędnością czasu oraz pieniedzy. Integrację wykonujemy niemalże natychmiastowo, a Ty nie martwisz się o to czy Twoje rozwiązania są aktualne, robimy to za Ciebie.

Jak działa konektor EDM Cered?

Konektor EDM P1 działa na zasadzie "mostu" pomiędzy Twoim system, a serwerami CeZ. Nasza aplikacja pobiera konkretne dane z Twojego systemu, przeprowadza szereg wymaganych procesów i wprowadza je do serwerów CeZ.

Masz pytania? zadzwoń lub skorzystaj z formularza

Proste i szybkie 
integracje EDM

Mikroserwis EDM Cered zapewnia prosty i szybki dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta. Poszerz możliwości swojego gabinetu o zdarzenia medyczne: zapis, wyszukanie, odczyt, aktualizację oraz anulowanie. Gotowe funkcje czekają na wprowadzenie w Twoim gabinecie.

Funkcjonalności 
integracji EDM

  • Sprawozdawanie zdarzeń medycznych do Cez - Oprogramowanie pozwala sprawozdawać wszystkie zdarzenia medyczne do Centrum e-Zdrowia (CeZ).
  • Udostępnianie i wymiana danych pomiędzy przychodniami - Udostępnianie EDM osobom/placówkom uprawnionym przez system P1. Udostępniaj i wymieniaj dane między przychodniami.
  • Szybka integracja EDM - Dzięki formie mikroserwisu/modułu do integracji można przystąpić niemalże natychmiast. Wspieramy większość dostępnych na rynku systemów medycznych.
  • Zawsze aktualne - Codziennie śledzimy wszystkie informacje udostępniane przez CES, dzięki czemu działamy zawsze z wyprzedzeniem. Integrator EDM jest zawsze zgodny z aktualnymi wymogami.
  • Doświadczenie - Oprócz integracji EDM oferujemy również inne mikroserwisy wspierające gabinety medyczne: E-recepty, E-skierowania, EWP Covid-19.

Dodatkowe informacje 
Integrator EDM - Cered

  • Mniejsze koszty integracji - Integracja konektora EDM z Twoim systemem gabientowym ogranicza się do jednorazowego podłączenia do Twojego oprogramowania. Wszelkie aktualizacje i zmiany zachodzą po naszej stronie, dzięki czemu nie musisz stale monitorować zmian, robimy to za Ciebie.
  • W zestawie z oprogramowaniem medycznym - za darmo - Integrację P1 EDM oferujemy zarówno jako osobny konektor lub w pakiecie z całym systemem medycznym E-Przychodnia Cered.
  • Wymóg EDM - 1 lipca 2021 - Przygotuj swoją placówkę z najnowszymi wymogami Centrum e-zdrowia. Od 1 lipca 2021 roku wszystkie placówki muszą sprawozdawać dokumentację medyczną.

 

 

Zdjęcie podstrony
-->